Hava Perdesi Nedir

Hava perdesi, insanların veya araçların erişimini sınırlamadan verimli bir şekilde iki farklı ortamı ayırmak için kapı üzerinde görünmez bir hava bariyeri yaratan, fan destekli bir cihazdır.

hava perdesi avantajları ve faydaları

Enerji tasarrufu sağlayan hava süzgeci, iç iklimi korurken ve insanların konforunu arttırırken ısıtma ve soğutma maliyetlerini% 80'e kadar azaltır.

Atmosferi zararlı böcek ve böceklerden, tozdan, havadan, kirlilikten, kokulardan, kokulardan arındırır ve cereyan ile soğuk veya sıcak hava girişini önler.

Bir hava perdesinin çalışması, tüm açıklıkları kapsayan yüksek hızlı bir hava jetine dayanır. Isıtılmış hava perdeleri, insanlar üzerinde hava perdesini geçtiklerinde hava jeti ile rahatlık sağlar ve girişteki sıcaklığın korunmasına yardımcı olur.

air curtains advantages and benefits

Hava Perdeleri fiyatları, Hava Perdeleri fiyatları 2018, Hava Perdeleri fiyatları 2019, Hava Perdeleri fiyatları 2020, Hava Perdeleri fiyatları ankara, Hava Perdeleri fiyatları istanbul, Hava Perdeleri fiyatları izmir, Hava Perdeleri fiyatları adana, Hava Perdeleri fiyatları sivas, Hava Perdeleri fiyatları adana, Hava Perdeleri fiyatları ucuzu, Hava Perdeleri fiyatları listesi, Hava Perdeleri fiyatları indir, Hava Perdeleri fiyatları pdf, hava perdeleri 2018 modelleri, hava perdeleri modelleri 2019, hava perdeleri modelleri 2020, hava perdeleri nasıl, hava perdeleri renkleri, hava perdeleri ısıtıcılı olanlar, hava perdeleri ne kadar harcar, hava perdeleri elektrik tüketimi, hava perdeleri tasarruflusu, hava perdeleri konuşan, hava perdeleri dikey, hava perdeleri ısıtıcılı ucuzu, hava perdeleri kombi bağlanan, yerli malı hava perdeleri

Image

275 John St #404 Elm Street Hickory, NY 10038

(458) 445-4255