HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ

Dizayn Klima Hakkında

 

Dizayn Klima firmasının ana gayesi yüksek kalitede ve benzerlerinden üstün özellikte ürünler üretmek bu ürünlerin satış öncesi ve sonrası en iyi derecede servis hizmetlerini vermek, müşteri ihtiyaçlarının ötesinde sunumlar yaparak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır.

Üretimde ileri teknoloji kullanmak ve personelin verimli çalışmasına katkı sağlayarak fiyatlarda müşteri lehine gelişmeler elde edip şirketimizin sektördeki yerini daha da üst sıralara taşımak ana hedefimizdir.

Calışma ortamının ve koşullarının ve kalite yönetim sistemimizin iyileşmesi icin çaba sarf etmek, bu konuda tatmin olmadan daha iyi koşullar oluşturma calışmalarının devamını sağlamak, bunun icin eğitime her şeyden fazla önem vermek temel prensibimizdir. Kısa ve uzun vadeli akılcı ve dürüst politikalar uygulayarak şirketimizin sektördeki iyi ismini ve gecmişini de dikkate alarak, şirketin kararlı ekonomik ve dinamik yapısını muhafaza etmek ve dışarıya karşı şirketimizin adına verilen güven duygusunu daha da arttırmak temel düşüncelerimizdendir.

Yeni ve hızlı gelişen teknolojiye hızla ayak uydururken karlılıktan önce insan sağlığı ve memnuniyetine öncelik vermek suretiyle gelişmek ve yeni yatırımlar yapmak prensibimizdir. Yeni yüzyılda gelişen piyasa ekonomisine ayak uydurmak kendi sektörümüzde taklit eden değil taklit edilen pozisyonumuzu korumak ve bu konudaki verimliliğimizi arttırmak genel politikamızdır.

Bizim Dizayn Klima'nın ürettiği Wentway Kapı Üstü Hava Perdesi ve Hava Perdelerini Google dahil tüm arama motorlarında Hava Perdesi, Hava Perdeleri, Kapı Hava Perdesi, Hava Perdesi Ankara, Hava Perdesi Ödemesi gibi aramalarda bulabilir ürünlerimi N11 Mağazamızdan on-line sipariş verebilirsiniz.

en iyi hava perdesihava perdesi olefinifreedoor hava perdesiairfel hava perdesitekzen hava perdesihava perdesi ankaraniva hava perdesisente hava perdesi

Image

275 John St #404 Elm Street Hickory, NY 10038

(458) 445-4255